Maitinimas

Subalansuotą, sveiką, estetišką maistą darželiui tiekia ilgaamžiai partneriai UAB „Voverės“. Gaminamiems patiekalams naudojami aukščiausios kokybės produktai: šviežia mėsa, pilno grūdo miltų produktai, tyras alyvuogių aliejus, sezonui būdingi vaisiai, daržovės bei uogos.

Dėmesys maistui

Tam, kad pagamintas maistas būtų pilnavertis, patiekalai gaminami maistines savybes tausojančiais gamybos būdais – kepimas garuose, virimas, troškinimas.

Kaip visada, pasirūpinama ir saugumu – alergiškiems vaikams yra skiriamas ypatingas dėmesys, todėl kiekvienam alergiškam vaikui patiekalai yra gaminami pagal individualų meniu.

Lyg namuose…

Ką valgo darželio vaikai, mums yra taip pat svarbu, kaip ir jums, nes maistas yra edukacijos proceso dalis – nuolat siekiame vaikus supažindinti su maisto produktais, atrasti naujus skonius, o valgiaraštis yra nuolat tobulinamas ir keičiamas net keturis kartus per metus.

Galite nė kiek nesijaudinti ir patikėti savo vaiko mitybą mūsų darželiui – mityba čia rūpinamės nuoširdžiai ir kruopščiai lyg namuose.

Turite klausimų? Norite susipažinti iš arčiau?

Kviečiame susisiekti ir apsilankyti mūsų darželyje jau dabar!