Kalėdos darželyje

Nykštukė, pingvinukas ir sniego senis į roges susidodino „Boružiukų“ grupės vaikučius ir keliavo dainelių ir eilėraštukų taku 🙂
Po vaikučių pasirodymo, į grupę nusileido dvi snaigės ir padovanojo Kalėdinį spektaklį – miuziklą „Baltos ir pūkuotos“.
Dovanėles vaikams, dideliame raudoname maiše, į grupę atnešė Kalėdų senelis. Buvo labai smagu.

„Varliukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtojomis ir muzikos mokytoja Edita, tėveliams padovanojo ne vieną dainelę ir eilėraštuką.
Ir visai netikėtai ir palengva į grupę nusileido dvi snaigės ir padovanojo Kalėdinį spektaklį – miuziklą „Baltos ir pūkuotos“.
Ir vakaro kulminacija – Kalėdų senelio pasirodymas su dovanomis 🙂 Džiaugsmingų Šv. Kalėdų ♥

Valstybinis ansamblis „Lietuva“ kvietė pasižiūrėti spektaklio „Jonuko Kalėdų stebuklas“. Pasipuošę, šiek tiek susijaudinę, į spektaklį išvyko „Bitučių“ grupės vaikai.  Spektaklio metu įspūdį paliko gražūs personažai, daug dainų, šokiai ir liaudiškų instrumentų muzika. Ir žinoma įvyko svarbiausias susitikimas su Kalėdų seneliu! Grįžę į grupę, vaikai laukė vakaro, kada ateis tėveliai paklausyti išmoktų dainelių ir eilėraštukų.

„Žiogelių“ grupės vaikai – patys vyriausieji darželyje, tad ir jų pasirodymas tėveliams buvo tikrų tikriausias ŽIEMOS ŠOU. Vaikų pasirodyme netrūko netikėtumų, dainų ir eilių.
Visi vaikai turėjo savo roles. Po „Žiogelių„ programos, visus džiugino „Gyvi teatre“ aktoriai. Ir žinoma, pas vaikus atvyko pats Kalėdų senelis!  Gavę dovanėles, visi kartu pasivaišinome, pabendravome, pabuvome kartu.