Svečiai aplankę mus

Metų pradžią pasitikome su Lietuvos prozininko gamtininko, fotografo, aplinkosaugininko, radijo laidų vedėjo Selemono Paltanavičiaus apsilankymu. Gamtininkas sudomino ir vaikus ir auklėtojus pasakodamas apie beribš gamtos pasaulį. Grupėse turimos autoriaus knygos pasipuošė autografais ir palinkėjimais.

 

Hanso Kristiano Anderseno 213-jų metų jubiliejų pažymėti, atvyko „Drevinuko teatras“. Aktoriai pristatė visą glėbį pasakų personažų iš įvairių rašytojo pasakų. Vaikai išgirdo garsaus kompozitoriaus Boriso Čaikovskio klasikinės muzikos fragmentų.

 

Lietuvos 100-metį minint, darželyje vyko edukacinė programa „Lietuvos šalelėj“, kurią pristatė VšĮ „Liaudies instrumentų studija“. Vaikams pasakojo apie Lietuvos atsiradimą ir kilmę, didingus kunigaikščius, tuo metu gyvenusius žmones, jų gyvenimo būdą ir buitį. Apdainavo visus 5 Lietuvos regionus. Renginyje netrūko muzikos, dainų, mįslių. Vaikai dainavo kartu su atlikėjais, o keliems drąsiausiems svečiai pasiūlė pagroti senoviniais lietuviškais instrumentais.